VelaShape III anticeliulitinės procedūros

Sužinokite plačiau apie siūlomą produktą

VelaShape III procedūros yra puikus ir itin efektyvus pasirinkimas, siekiant komfortiškų ir neinvazinių kūno kontūravimo sprendimų įvairiose kūno dalyse – šlaunys, sėdmenys, pilvas, šonai, nugara, rankos bei pasmakrė.
Patentuota ELOS technologija remiasi bipoliarinių radijo dažnių, infraraudonųjų spindulių ir pulsuojančio vakuumo procesais.

Tai naujausias ir inovatyviausias įrenginys, kurį naudojant gerinama kraujotaka, skatinama kolageno gamyba, gydomas celiulitas, naikinamos riebalų sankaupos. Dėl to jau po pirmos procedūros akivaizdūs vizualūs odos būklės pokyčiai ir sumažėjusios apimtys!

Celiulito bei strijų naikinimas ir apimčių mažinimas su VelaShape III atliekamas su minimaliu diskomforto pojūčiu ir nenutrūkstamai. Trumpos procedūrų sesijos ir išskirtiniai, jau po pirmos procedūros matomi rezultatai lemia aukštą procedūrų rezultatyvumą ir klientų pasitenkinimą.

VelaShape III procedūrų kainos

423€

1 procedūros bet kurios zonos kaina 47 Eur

294€

1 procedūros bet kurios zonos kaina 49 Eur

204€

1 procedūros bet kurios zonos kaina 51 Eur

159€

1 procedūros bet kurios zonos kaina 53 EUR

Vienos zonos procedūros trukmė – 30 min.

Vienos zonos procedūros trukmė – 30 min.

Vienos zonos procedūros trukmė – 30 min.

60€

Vienos zonos procedūros trukmė – 30 min.

60€

Vienos zonos procedūros trukmė – 30 min.

60€

Vienos zonos procedūros trukmė – 30 min.

Vienos zonos procedūros trukmė 15 min. / kaina 30€

Ką reikia žinoti prieš atliekant liekninančias ir celiulitą mažinančias VelaShape III procedūras

01

Pasirūpinkite, kad oda būtų sausa ir švari. Rekomenduojame atlikti odos šveitimą, kuris suaktyvina limfos sistemą, todėl gydymas su VelaShape III leis pasiekti geresnių rezultatų.

02

Prieš procedūrą nenaudokite jokių odai skirtų priemonių, pvz. kvepalų, losjonų ar drėkinamųjų kremų.

03

Tose vietose, kur bus atliekamos procedūros, pašalinkite plaukelius.

04

Atsisakykite maisto ir užkandžių likus 1-2 val. iki VelaShape III procedūrų.

05

Venkite priešuždegiminių vaistų ar antibiotikų vartojimo (pvz., aspirino, ibuprofeno) likus kelioms valandoms iki VelaShape III procedūrų.

06

Esant apgamams tose vietose, kur planuojama atlikti VelaShape III procedūras, rekomenduojame pasikonsultuoti su dermatologu.

07

VelaShape III procedūros nerekomenduojamos nėščioms, praėjus ne mažiau nei 3 mėnesiams po Cezario pjūvio operacijos ir ne mažiau nei 1 mėnesiui po bet kokių kitų operacijų, esant venų išsiplėtimui, sergant onkologinėmis ligomis.

08

Prieš ir po VelaShape III procedūrų gerkite vandens daugiau nei įprasta. Vanduo pagreitina medžiagų apykaitą ir padeda greičiau pašalinti toksinus bei ištirpdytus riebalus per limfos sistemą.

09

Informuojame: po VelaShape III procedūrų gali atsirasti trumpalaikių odos paraudimų ar nežymių kraujosrūvų, tačiau tai yra normalus procesas, kuris išnyksta per kelias ar keliolika valandų.

Dovanų kuponas

Nudžiuginkite savo artimą dovanodami Cello Clinic masažus bei procedūras.

Klientų atsiliepimai

Cello Clinic