Šlaunų išorinė pusė - Cello Clinic

Velashape III anticeliulitinės procedūros – kojų zona

Norite išbandyti VelaShape III technologiją celiulito ir apimčių mažinimui, tačiau dvejojate? Apsilankius pas mus pirmą kartą, Jūsų lauks išsami konsultacija, pasirinkta vienos zonos procedūra su VelaShape III. Registracija nemokama.

Pats naujausias ir inovatyviausias produktas, kurį naudojant gerinama kraujotaka, skatinama kolageno gamyba, gydomas celiulitas, naikinamos riebalų sankaupos. Patentuota ELOS technologija remiasi bipoliarinių radijo dažnių, infraraudonųjų spindulių ir pulsuojančio vakuumo procesais. Dėl to jau po pirmos procedūros akivaizdūs vizualūs odos būklės pokyčiai ir sumažėjusios apimtys!

VelaShape III procedūros yra puikus ir itin efektyvus pasirinkimas, siekiant komfortiškų ir neinvazinių kūno kontūravimo sprendimų įvairiose kūno dalyse – šlaunys, sėdmenys, pilvas, šonai, nugara, rankos.
Patentuota ELOS technologija remiasi bipoliarinių radijo dažnių, infraraudonųjų spindulių ir pulsuojančio vakuumo procesais.

Celiulito bei strijų naikinimas ir apimčių mažinimas su VelaShape III atliekamas su minimaliu diskomforto pojūčiu ir nenutrūkstamai. Trumpos procedūrų sesijos ir išskirtiniai, jau po pirmos procedūros matomi rezultatai lemia aukštą procedūrų rezultatyvumą ir klientų pasitenkinimą.

Klientų atsiliepimai