Aquapeel ir ultralifting veido procedūra - Cello Clinic

Aquapeel ir ultralifting veido procedūra

Tai nauja ir išskirtinė gilaus veido odos valymo ir atjauninimo + pakėlimo procedūra. Tai dvigubo poveikio gydymas, įskaitant jautrią veido odą, spuogus, dėmes, dehidrataciją, porų užsikimšimą, kuris kruopščiai pašalina nešvarumus susikaupusius per ilgą laiką, taip pat lėtina senėjimą ir atjaunina pavargusią ir blyškią veido odą.

AQUAPEEL yra saugus ir neskausmingas odos atgaivinimo būdas, kuris puikiai tinka visoms odos būklėms. AQUAPEEL veikia tris skirtingus etapus:

  • Pirmame AQUAPEELING vakuumo etape naudojamas tirpalas, turintis AHA rūgštis, dėl kurių vyksta porų ir viršutinių epiderminių sluoksnių valymas. Drėkina, stimuliuoja kolageno gamybą, turi antioksidacinį poveikį Šis etapas paruošia odą gilesniam valymui.
  • Antrasis etapas – gilesnis odos valymas. Šiame etape naudojamas tirpalas, turintis BHA rūgštis, dėl kurių atsiranda gilesnis porų išsiplėtimas ir valymas.
  • Trečiajame etape naudojamas tirpalas, kuriame yra hialurono rūgšties ir maitinančių odą komponentų, todėl oda tampa hidratuojama ir įgauna sveiką ryškią išvaizdą. Dėl laipsniško paruošimo odos prisotinimo maistinėmis medžiagomis procesas vyksta su didesniu efektyvumu. Medžiagos skverbiasi į gilesnius odos sluoksnius. Tai vitamino B šaltinis, veiksmingas antioksidantas, drėkiklis, taip pat slopina melanino gamybą, maitina odą. Sudėtyje yra EGF elemento, kuris veiksmingai regeneruoja odą ir stabdo senėjimą.

ULTRALIFTING gydymas naudoja saugią ultragarso bangų ir liftingo jonų energiją. Švelnia šiluma yra stimuliuojami veido odos audiniai, nepažeidžiant odos paviršiaus. Veikiant ultragarso bangomis pagreitėja ląstelių atsinaujinimo procesai. ULTRALIFTING gydymas gerina limfos apykaitą ir toksinių medžiagų pašalinimą, taip pat skatina kolageno gamybą, kuris stiprins ir tonizuos Jūsų veido odą. ULTRALIFTING veikia giluminį odos ir pagrindinį raumenų sluoksnį, kuris pakelia veido odą ir ją palaiko. Todėl šios dvi technologijos yra labiausiai suderinamos. Pakeliami ir tobulinami veido ir kaklo kontūrai. Veido oda tampa stipresnė, skaistesnė  ir elastingesnė.

Privalumai :

  • Neinvazinis veido ir kaklo odos gydymas
  • Rezultatas matomas iš kart po procedūros
  • Trumpas procedūros laikas
  • Po procedūros galite grįžti prie savo įprastos veiklos
  • Malonu ir neskausminga
  • Nėra reabilitacinio laikotarpio

Daugelis klientų pastebi veido odos akivaizdų pakitimą po vienos procedūros. Sklandūs rezultatai ir drėkinimas gali trukti iki savaitės arba net ilgiau. Rekomenduojama viena procedūra per mėnesį, siekiant pagerinti raukšlių, tamsių dėmių, riebios ir nesveikos veido odos išvaizdą. Norint išlaikyti sveikos odos rezultatą rekomenduojama tęsti AQUAPEL+ULTRALIFTING  gydymą.

Rekomenduojamos 3-6 procedūrų kursas, atliekant dvi procedūras per mėnesį. 

Procedūros trukmė  60 min.

Procedūros kaina  60 Eu

Veido valymo su pakėlimu (ultralifting) kompleksas ( 4 procedūros ) – 189 Eur

Cello Clinic