Dažniausiai užduodami klausimai

VelaShape III procedūros ypač efektyvios ir gali būti taikomos veidui, kaklo zonai, rankoms, pilvui, šonams, sėdmenims, šlaunims.
~Stangrinamas pilvas (ypač geri rezultatai ir greitas kūno linijų grąžinimas po gimdymo).
~Efektyviai sprendžiama kabančios rankų (žastų) odos problema.
~„Pyragaičio viršaus“ pilvo problemos sprendimas, nereikalingų pilvo ir kūno riebalų šalinimas.
~Kūno linijų liekninimas, odos stangrumo gerinimas, kolageno gamybos skatinimas.
~Įsisenėjusio celiulito gydymas, jo prevencija.

VelaShape III aparatu atliekamos procedūros yra malonios, neinvazinės, atpalaiduojančios, gerinančios kraujotaką, pakeliančios raumenų tonusą.

Paprastai po procedūros savijauta yra gera, galima užsiimti įprasta veikla. Pasitaiko, kad savijautą nulemia individuali organizmo reakcija: VelaShape III gali veikti skirtingai (suteikti energijos arba priešingai – atpalaiduoti).
Tačiau dažniausiai stebima tik viena organizmo reakcija – troškulys dėl suaktyvinto limfodrenažo, kraujotakos ir aktyvesnių šalinimo procesų. Dėl to po kiekvienos procedūros rekomenduojame gerti daugiau vandens, nei Jūsų įprasta išgeriamo vandens dienos norma.

VelaShape III technologija pagrįsta neinvaziniu celiulito gydymu, limfodrenažo gerinimu, kūno apimčių formavimu ir strijų naikinimu. III kartos VelaShape – pats naujausias ir inovatyviausias produktas, kurį naudojant rezultatai pastebimi jau po pirmos procedūros ir per daug trumpesnį procedūros laiką.
Patentuota ELOS technologija remiasi bipoliarinių radijo dažnių, infraraudonųjų spindulių ir pulsuojančio vakuumo procesais. Taip gerinama kraujotaka, skatinama kolageno gamyba, gydomas celiulitas, naikinamos riebalų sankaupos. Dėl to jau po pirmos procedūros akivaizdūs vizualūs odos būklės pokyčiai ir sumažėjusios apimtys!
Procedūros metu:
1. Infraraudonieji spinduliai (IR) atpalaiduoja riebalų perteklių iš riebalinių ląstelių, įšildydami audinius iki 2 cm gylio. Jie stangrina ir lygina odą.
2. Bipoliarinis radijo dažnis (RF) skatina kolageno gamybą, greitina medžiagų apykaitą ląstelėse, gerina kraujotaką, skatina limfodrenažą.
3. Pulsuojantis vakuuminis masažas itin efektyviai ir pastebimai naikina celiulitą (net įsisenėjusį), aktyviai veikia riebalų sankaupas.
4. Mechaninis odos poveikis (roller-shape) aktyvina kraujotaką, gerina limfodrenažą.

VELASHAPE III PROCEDŪROS:
Naujos kartos ELOS technologija pagrįstas efektyvus ir inovatyvus celiulito gydymas, apimčių mažinimas bei strijų naikinimas.
TRUMPAS PROCEDŪRŲ KURSAS – GREITAS PROBLEMŲ SPRENDIMAS: Užtenka vos 3 rekomenduojamų procedūrų kurso, kad Jus kamuojančios problemos būtų išspręstos ilgam! Ilgalaikiam rezultatų fiksavimui tereikia vos vienos palaikymo procedūros!
MALONI NEINVAZINĖ PROCEDŪRA: VelaShape III aparatu atliekamos procedūros malonios, atpalaiduojančios, gerinančios kraujotaką, pakeliančios raumenų tonusą.
KASMET ATLIEKAMA DAUGIAU NEI 5 MILIJONAI VELASHAPE III PROCEDŪRŲ: Patikrinta, efektyvi ir moksliniais tyrimais pagrįsta itin rezultatyvi neinvazinė gydymo procedūra.

Kad nereiktų visą gyvenimą dangstyti celiulito pažeistų vietų, yra keletas veiksmingų būdų jį gydyti ar bent sumažinti. Pirmiausiai turime pranešti liūdnąją naujieną – nėra lengvo ir paprasto gydymo būdo celiulitui, kurį turi daugiau nei 85% moterų virš 20 metų. Tačiau geroji žinia ta, kad galima sumažinti celiulito ryškėjimą ir gerokai sulėtinti jo susidarymą.

Cello Clinic