Naujus metus pradedame nėščiosios masažu

Cello Clinic grožio ir estetikos klinikos specialistė Reda, paskyrė daugiau kaip 5 gyvenimo metus besilaukiančioms mamytėms.

Nuostabios asmenybės dėka, supratome, kad privalome pristatyti Jums “Nėščiosios masažą”, kuris suteiks naujos energijos laukiant didžiausio stebuklo žmogaus gyvenime.

Būsimai mamytei laukimas, į pasaulį ateinančios naujos gyvybės, yra ypatingas laiko tarpsnis. Šiuo laikotarpiu moteris turi būti rami, atsipalaidavusi ir kupina gerų emocijų. Tai teigiamai veikia mažylio vystymąsi.

Viena geriausių atsipalaidavimo terapijų – masažas. Nėščiosios masažas – subtili, puikios savijautos ir atsipalaidavimo harmonija, kuri sukuria malonias akimirkas būsimai mamytei bei padeda augti ir stiprėti į pasaulį ateinančiam jos mažyliui. Masažo terapija paremta relaksaciniais, plastiškais ir švelniais judesiais, kurie sumažina nugaros, galvos skausmus, raumenų įtampą, efektyviai kovoja su kojų tinimu, gerina miego kokybę ir padeda nėštukei pasiruošti gimdymui.

Cello Clinic grožio ir estetikos klinikoje jus pasitiks profesionalus ir draugiškas kolektyvas, kuris suteiks Jums išskirtinį dėmesį, gerumą ir rūpestį.

Masažo kaina: 60 min. / 45 Eur arba 90 min. / 60 Eur

Registruotis telefonu: +370 630 70060

Rekomendacijos: Masažą galima atlikti nuo 12 nėštumo savaitės. Masažo nerekomenduojama atlikti, jeigu jaučiama padidėjusi temperatūra, aukštas kraujo spaudimas, rytinis pykinimas ar kiti negalavimai.

Cello Clinic  grožio ir estetikos klinika

Ligoninės g. 7, Vilnius

Dovanų kuponas

Nudžiuginkite savo artimą dovanodami Cello Clinic masažus bei procedūras.

Cello Clinic