Nuostabiausia Didžioji diena – su VelaShape III

Artėjant svarbiausiai gyvenimo šventei, norisi, kad viskas būtų tobula. Leiskite sau sumažinti rūpesčius ir Cello Clinic prisidėti puoselėjant Jūsų grožį su VelaShape III

Kai jau atrodo, kad viskas suplanuota iki smulkmenų, kai vestuvinė suknelė gali būti ir Chanel mados namų, išsvajotieji vestuvių bateliai – Louboutin raudonpadžiai, o vestuvinis žiedas – Tiffany šedevras.
Net visa tai gali nedžiuginti, jeigu nebus pasitikėjimo savimi. Pasitikėjimo savo tobula figūra. O tobulai figūrai taip dažnai nebelieka laiko, kai iki Didžiosios dienos liko vos kelios dienos ir dar daugybė neišspręstų klausimų.
Šiandien medicina yra taip toli pažengusi, kad kiekvienai būsimai nuotakai gali pasiūlyti itin veiksmingą pagalbą sprendžiant grakščių kūno linijų klausimą. „Izraelio ir Amerikos medikų pasiekimai visuomet išsiskyrė inovatyvumu ir klientams siūlė patikimus, pastebimus bei kokybiškus rezultatus,“ – pastebi sertifikuota Syneron Candela įmonės specialistė Jovita Gvezdauskienė. „VelaShape III masažo įrenginiai, veikdami kūną infraraudonaisiais, radijo dažnio, vakuuminiais ir fizinio masažo procesais, itin greitai ir efektyviai mažina kūno apimtis, skatina kolageno gamybą bei naikina celiulito požymius. Klientės teigia, kad rezultatus mato jau po pirmos procedūros, o jie užfiksuojami ilgam laikui po trijų procedūrų kurso,“ – p.Gvezdauskienė dalijosi VelaShape III masažo įrenginio privalumais, – „Todėl vos per nepilną mėnesį klientės džiaugiasi pastebimai sumažėjusiomis apimtimis, mažesniais drabužių dydžiais ir stangresniu kūnu.“
„Mūsų klinika „Cello Clinic“ yra viena iš nedaugelio įgaliotų ir sertifikuotų naujausios kartos VelaShape III masažo aparatų atstovų visose Baltijos šalyse, todėl savo klientėms galime pasiūlyti pačius inovatyviausius ir efektyviausius kūno linijų tobulinimo ir stangrinimo sprendimus. Būtent dėl to visos nuotakos, kurios per pasiruošimo rūpesčius skaičiuoja kiekvieną laisvą minutę, jas gali ramiai patikėti mums – itin greitas ir pastebimas rezultatas per ganėtinai trumpą laiką ir yra tai, ko joms reikia siekiant tobulos šventės ir pasitikėjimo savimi Didžiosios dienos metu“, – užtikrintai dėstė sertifikuota „Cello Clinic“ specialistė p.Gvezdauskienė.

Dovanų kuponas

Nudžiuginkite savo artimą dovanodami Cello Clinic masažus bei procedūras.

Cello Clinic