Pro Facial - Cello Clinic

Pro Facial

AQUAPEEL + ULTRALIFTING  procedūra

Tai nauja ir išskirtinė gilaus veido odos valymo ir atjauninimo + pakėlimo procedūra. Tai dvigubo poveikio gydymas, įskaitant jautrią veido odą, spuogus, dėmes, dehidrataciją, porų užsikimšimą, kuris kruopščiai pašalina nešvarumus susikaupusius per ilgą laiką, taip pat lėtina senėjimą ir atjaunina pavargusią ir blyškią veido odą.

ION LIFTING + KOLAGENO KAUKĖ

ION Lifting – tai neinvazinė, odą drėkinanti, jauninti ir stangrinanti procedūra. Šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje viena populiariausių, maloni ir jokio diskomforto nesukelianti technologija, kurios poveikis matomas jai po pirmosios procedūros!

Procedūros metu atliekamas demakiažas ir veido tonizavimas. Atgaivinus ir nuvalius odą, uždedama stangrinanti veido kaukė, skirta suteikti veidui elastingumo ir gaivumo. Kaukės veikimo metu naudojant joninį liftingavimą suaktyvinami odoje vykstantys natūralūs procesai, elastino ir kalogeno gamyba, skatinamas veido odos atsinaujinimas.

Dvigubo smakro mažinimas bipoliarinio radio dažnio (RF) bangomis su PROFACIAL aparatu

Bėgant laikui sumažėja mūsų veido elastingumas ir kolageno gamyba, todėl mūsų oda raukšlėja ir atsipalaiduoja, taip kaupiasi riebalai veido srityje.Yra daugybė priežasčių, dėl kurių gali atsirasti dvigubas smakras. Svoris, nėštumas, senėjimas ir netgi genetika gali būti to priežastis.

Šiandien yra naujas šios problemos sprendimas, nauja ir patvirtinta technologija veido aparato PROFACIAL bipoliarinio radio dažnio (RF) procedūra skirta pagražinti veido ir kaklo kontūrus, taip pat pašalinti riebalus nuo smakro. Šiuo metu, tai yra viena iš populiariausių neinvazinių riebalų mažinimo procedūrų. Radio dažnio šiluma stimuliuoja kolageną, sunaikina įsisenėjusias riebalines ląsteles, patempia odą ir gerina bendrą odos tonusą.

VEIDO ODOS VALYMAS (AQUA PILINGAS)

 Aqua piling – tai vakuumo pagalba valanti veido procedūra. Šis metodas padeda ne tik giliai išvalyti odą, pagerinti jos reljefą ir spalvą, bet ir prisotinti būtinomis veikliosiomis medžiagomis.

Procedūra sudaro 3 etapai:

  1. Šio etapo metu naudojamas tirpalas, į kurio sudėtį įeiną AHA rūgštys, kurios užtikrina porų ir viršutinių epidermio sluoksnių valymą. Tai yra odos paruošimas 2 etapui – gilesniam valymui.
  2. Šio etapo metu naudojamas tirpalas su BHA rūgštimis, kurios padeda išvalyti giliuosius veido odos sluoksnius, užsikimšusias poras, inkštirus ir t.t. Taip pat pasižymi priešuždegiminėmis funkcijomis.
  3. Paskutinis etapas – odos drėkinimas, maitinimas tirpalu, į kurio sudėtį įeina hialurono rūgštis ir veikliosios medžiagos. Oda tampa sudrėkinta, skaisti ir švytinti.

Mus rasite Vilniaus senamiestyje